Taka jest LUCY® - cechy naszego systemu

LUCY wspiera Twój biznes i zapewnia bezpieczeństwo. Poprawia komunikację w zespole. Kontroluje, analizuje i usprawnia pracę. Poza tym jest łatwa w obsłudze, inteligentna i szybko się uczy. Możesz z nią pracować o każdej porze, na dowolnym urządzeniu.

Inteligencja

LUCY zapewnia pełną kontrolę, wymusza stosowanie procedur, zwiększa efektywność pracowników i co za tym idzie, zwiększa zyski Twojej firmy. Nareszcie możesz w pełni skupić się na nowych wyzwaniach.

Łatwość wyszukiwania

Nigdy już nie będziesz musiał zastanawiać się, jak znaleźć dany dokument i jak wpisać zapytanie. LUCY sama podpowie Ci najlepsze wyniki, katalogując je od najbardziej do najmniej przydatnych. Wystarczy, że zasugerujesz jej czego szukasz, a bez trudu to odnajdzie. Równie łatwo jak w wyszukiwarkach Google lub Spotlight.

Nowoczesny, przyjazny interface

Wszystko uporządkowane i na swoim miejscu. Podpowiedzi w czasie pracy, podpowiedzi przy zapisywaniu. Wiadomości i alerty, inteligentne i intuicyjne wyszukiwanie. Taka jest LUCY.

Mobilność

LUCY zawsze jest z Tobą, tryb offline gwarantuje dostęp do aktualnych dokumentów i możliwość ich akceptacji nawet w podróży. Nasze oprogramowanie pozwala na pracę na najnowszych urządzeniach dotykowych, takich jak Microsoft Surface, smartfony z systemem Android oraz tablety iPad.

Bezpieczeństwo dokumentów i kontrola dostępu

LUCY chroni Twój know how oraz dane Twoich klientów. Dzięki niej Twoja firma będzie gotowa na wymogi regulacji RODO i odporna na nowe zagrożenia, takie jak Ransomware.

LUCY automatycznie zabezpiecza dokumenty i kontroluje poziom dostępu do ważnych danych. Nadzoruje pracę każdego pracownika i materiały, do których ma dostęp. Alerty pokazują ryzyka i pozwalają proaktywnie zapobiegać problemom.

Wydajna praca w grupie

Wbudowana akceptacja dokumentów oraz komentarze pozwolą szybko i sprawnie ukończyć projekt w terminie.

Intuicyjny workflow gwarantuje, że żaden dokument nie trafi do klienta bez akceptacji.

Raporty HawkEye pozwolą szybko ocenić realny czas poświęcony na tworzenie dokumentów oraz wydajność pracowników.

Widok timeline natychmiast pokaże wszelkie zmiany. Wszystkie zdarzenia, takie jak nowa wersja dokumentu lub akceptacja wyświetlane są na osi czasu. Twój zespół zawsze jest na bieżąco i z łatwością ukończy każdy projekt.
LUCY uporządkuje i wyświetli Twoje ostatnie dokumenty i pozwoli zacząć dzień pracy od najważniejszych zadań.

Zostańmy w kontakcie