Lucy - dla pracujących z dokumentami

Masz do czynienia z dokumentami? Tworzą je Twoi pracownicy? Jeśli chcesz mieć ład i porządek, panować nad produkcją dokumentów w firmie - dlaczego jeszcze nie masz LUCY?!

Bezpieczeństwo

LUCY sprawi, że będziesz miał pełną kontrolę nad powstającymi w firmie dokumentami, a co więcej, Twoi pracownicy będą z tej kontroli zadowoleni. LUCY pomoże Wam wszystkim działać efektywniej.

Czy marzyłeś kiedyś o tym, aby system informował Cię o tym, którzy pracownicy są przeciążeni, a którzy nie mają dostatecznie dużo pracy?

Czy myślałeś o systemie, który ostrzeże Cię o istniejących zagrożeniach, jeszcze przed ich wystąpieniem? Tym również zajmuje się LUCY. Jak to możliwe? LUCY to jedyne na świecie narzędzie, które pobiera informacje bezpośrednio od piszących dokumenty, poprzez obserwowanie ich tworzenia. Korzystając z LUCY, Twoi pracownicy nie tylko zapisują dokumenty, ale też umieszczają tutaj aktywnie każdą wersję, która powstanie.

Większe zyski

Dzięki LUCY nie będziesz tracił czasu na niepotrzebne działania. Tym samym, Ty i Twój zespół będziecie mogli zrealizować więcej projektów. A to gwarantuje zwielokrotnione zyski. LUCY lubi zarabiać pieniądze dla Ciebie.

Nie możesz nie docenić faktu, że LUCY, dzięki oszczędności czasu i kontroli pracowników, ma wpływ na ilość wykonanych projektów, a tym samym zyski. Z rozkoszą pilnuje Twojego biznesu.

Aktywna ochrona know-how

Dzięki LUCY nic nie ma prawa „wyciec” z firmy bez Twojej wiedzy. LUCY, wysyłając alerty, niezwłocznie powiadomi Cię o jakiejkolwiek niedyskrecji i zakusach na Twoją własność.

Zawsze chciałeś zbudować know-how swojej firmy? Stworzyć bazę wiedzy opartą o ogrom pracy i doświadczenia Twoich pracowników, ekspertów w swoich dziedzinach? To potrafi LUCY. Jeśli kiedykolwiek obawiałeś się o bezpieczeństwo, myślałeś, że takie nagromadzenie informacji może mieć też negatywne skutki, chcemy rozwiać Twoje wątpliwości. LUCY ostrzeże Cię przed próbami kradzieży Twojej wiedzy, zwróci uwagę, jeśli któryś z użytkowników będzie zbyt aktywny. Ma przecież wgląd we wszystkie operacje wykonane przez Twojego pracownika. Żadne przeszukiwanie danych, przejrzenie dokumentu, żaden save, nie umkną jej uwadze. LUCY notuje wszystko. Posiada również rozbudowane systemy uprawnień, dzięki którym możesz sprawnie zarządzać danymi i poziomem zaufania do swoich pracowników. W razie zwolnień, LUCY posiada też mechanizmy kasowania danych na urządzeniu konkretnego pracownika (remote wipe).

Efektywność

LUCY pomoże zorganizować pracę tak, aby było to najlepsze dla firmy. Zadba, by każdy z pracowników wykonywał dokładnie to, co do niego należy. Pomoże ocenić realny czas pracy nad dokumentami.

LUCY uwielbia wszystko upraszczać. W każdym miejscu aplikacji użytkownik ma dostęp do tych funkcji i danych, które są mu aktualnie potrzebne. LUCY dba o to, aby zawsze wiedział co zrobić i nie tracił czasu na szukanie informacji, czy zastanawianie się, co i kiedy zrobić.

Co więcej, LUCY uczy się i podpowiada Twoim pracownikom gdzie zapisywali dokumenty, przeszukuje ich treść i znajduje potrzebne wątki. Nie pozwoli też nikomu zapomnieć o niezapisanym dokumencie (podpowiedzi zapisywania). Na koniec LUCY przygotuje za Twoich pracowników timesheet i, jeśli pozwolisz, prześle go do programu billingowego.

Popatrz, jak przejrzyście prezentowane są dane o zmianach w dokumencie, jak łatwo porównać poszczególne wersje.

Inteligentne wyszukiwanie

LUCY zapewni Ci szybki dostęp do wszystkich dokumentów. Pomoże dotrzeć do tego, którego w danej chwili potrzebujesz. Wyszukiwanie nigdy jeszcze nie było tak łatwe.

Każdy dokument w bazie LUCY może być indeksowany na wiele sposobów. LUCY nadaje indeksy automatycznie lub na podstawie stylu pracy Twoich pracowników, historii działań, czy treści dokumentu - podpowiada Ci, jakie kryteria będą odpowiednie. Szukanie dokumentów z LUCY to czysta przyjemność. LUCY narzuca całej organizacji strukturę opisu (tagowania). Dzięki temu wszyscy pracownicy tagują dokumenty analogicznie, co sprawia, że niezwykle łatwo je odnaleźć.

Ład korporacyjny

LUCY wprowadzi w Twojej firmie żelazne reguły, które pomogą zarówno Tobie, jak i pracownikom. Dopilnuje kolejności działań, będzie strzegła procedur i zadba o dotrzymanie terminów.

Wszystko poukładane, katalogi założone zgodnie z procedurami, pracownicy podzieleni na sektory i zespoły. Całość pod kontrolą, działa sprawnie, a każdy robi to, co do niego należy. To nie jest mityczny świat. To świat z LUCY. Pojęcia, takie jak chinise wall, czy remote wipe nie są jej obce. LUCY doskonale zna standardy wielkich korporacji i potrafi się do nich dostosować. Będzie raportować i ostrzegać, a w razie problemów nawet … donosić. Bo porządek i ład są dla niej niezwykle ważne.

Sprawnie wprowadzisz nowy system

Wprowadzając LUCY do swojej firmy nie stracisz czasu na długotrwałe szkolenia. Jest intuicyjna i będzie współdziałać z Waszym systemem. Zaskoczy Cię swoimi umiejętnościami we współpracy z Twoim dotychczasowym oprogramowaniem. Wprowadzenie LUCY w Twoje środowisko IT jest niezwykle łatwe. Świetnie się dostosowuje.

A co najważniejsze, LUCY jest banalna w obsłudze. Tak prosta, że każda osoba, która kiedykolwiek pracowała z systemami tego typu (co przecież w Twojej firmie jest oczywiste), będzie mogła używać jej bez szkolenia. LUCY tłumaczy i podpowiada, posiada jasne opisy, sama kieruje użytkowników w odpowiednie miejsca.

Czy musiałeś kogoś szkolić z używania iPhone’a? Nie będziesz też musiał przeprowadzać szkoleń dotyczących współpracy z LUCY. Natomiast my wraz z Twoim IT zainstalujemy narzędzia i, co najważniejsze, przeniesiemy stare dokumenty z Twojego obecnego systemu do wygodnej i nowoczesnej LUCY.

Ale to nie wszystko… Od lat wdrażamy DMSy w firmach takich jak Twoja, dlatego, jeśli tylko będziesz chciał, możemy Ci wiele podpowiedzieć, pomóc zoptymalizować procedury i tym samym ułatwić pracę.

Zostańmy w kontakcie